مدرسه ها وا شده یک دفعه غوغا شده

همراهان گرامی زندگی شامل گذرگاه های فراوانی است که طی آنها، شرط تکامل هر انسانی است؛ یکی از شیرین ترین این مراحل روزهای خوب مدرسه است. یک دگرگونی ظاهری نظیر ایکتیوز آدم را متفاوت می سازد و تفاوت در یک جامعه معمولی سؤال بر انگیز است و ممکن است در برخوردهای اول چندان پذیرفته شده نباشد. مشکل کلی ما ایکتیوزی ها در هنگام حضور در جمع های جدید نظیر مدرسه و دانشگاه این است که دیگران نه می دانند ایکتیوز چیست و نه می دانند چه اثری دارد. طبیعتاً ارائه پاسخی کامل به این افراد مطلوب است که برای این منظور می توانیم آنها را به مراجعی نظیر سایت ها و کتابهای معتبری که می شناسیم ارجاع دهیم. اما از آنجا که معمولاً افراد نه وقتی و نه علاقه ای برای پرداختن به این گونه موضوعات دارند، مجبوریم بصورت ساده، کوتاه و مفید خودمان را به آنها معرفی کنیم. من معمولاً این گونه بیماریم را معرفی می کنم: من ایکتیوز دارم که یک نوع خشکی پوست مادرزادی است؛ این بیماری واگیر ندارد و تنها درمانش این است که با کرم ها و دیگر نرم کننده ها پوستم را مرطوب نگه دارم. اگر هم کسی درمانی یا دکتری بهم معرفی کرد، مؤدبانه تشکر کنم و خیلی وارد جزئیات نمی شوم، مگر آنکه نکته خاصی بیان شود.

معرفی ,ایکتیوز ,نظیر ,مدرسه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین سایت دانلود دلنوشته های یک دختر پاییزی اینجا همه چی هست معرفی تولید کنندگان انواع سنگ نما فروشگاه اینترنتی فایل طلا آپشن های خودرو Dayana Dash معرفی تازه های کامپیوتر و ابنترنت